Moderní stříbrné přívěsky

Stříbrné přívěsky s broušenými zirkony

Stříbrné přívěsky zdobené broušenými zirkony ladí všem ženám a ke každé barvě pleti či vlasů. Stříbrné přívěsky osázené zirkony patří do kategorie luxusních přívěsků, které nejen že rozzáří obličej každé ženy, ale především celému obličeji dodají správný šmrnc a moderní styl. Stříbrné přívěsky mají broušené zirkony dokonale propracované a na každém ženskému dekoltu tyto módní doplňky vytvářejí překrásnou a dokonalou souhru barev a oslňujícího zářivého lesku.

Luxusní stříbrné přívěsky s barevnými zirkony

Luxusní stříbrné přívěsky s barevnými zirkony mají své kouzlo, které je ukryto v překrásných odstínech barevného zirkonu. Zirkony těchto stříbrných přívěsků jsou v šerém počasí zajímavě tmavé, naopak na denním světle či v záři slunce hrají zirkony všemi barvami a překrásně září. Stříbrné přívěsky s barevnými zirkony jsou oblíbené u všech žen, které s nimi oslní svoji společnost. Navíc stříbrné přívěsky s barevnými broušenými zirkony luxusně vyniknou na společenských akcích, kterými bývají plesy či svatby a jsou velice vkusným doplňkem k rozzáření a rozjasnění společenských šatů. Luxusní stříbrné přívěsky s barevnými zirkony jsou žádané ve tvaru obdélníkovém zdobené růžovými zirkony v řadě pod sebou či ve tvaru úzkého kříže, který je celý osázený jemnými broušenými růžovými zirkony.

moderní stříbrný přívěsek
Velmi luxusní stříbrný přívěsek zdobený třemi velkými broušenými zirkony růžové barvy. Stříbrný přívěsek je možné kombinovat se slabým stříbrným řetízkem a jemnými stříbrnými náušnicemi s broušeným zirkonem též růžové barvy.Klasické stříbrné přívěsky se zirkony jsou vhodným doplňkem jemných a slabých řetízků

Desítky elegantních a zároveň velmi luxusních stříbrných přívěsků osázené čirými i barevnými zirkony má ve své prodejní nabídce internetový obchod Naturshop.cz. Obchod nabízí stříbrné přívěsky v neobvyklých tvarech a jedinečném provedení. Velice vkusnými a žádanými stříbrnými přívěsky se zirkony jsou přívěsky v klasických tvarech oválů, kuliček a obdélníků.

stříbrný přívěsek zirkon
Krásný malý stříbrný přívěsek ve tvaru kuličky s čirým broušeným zirkonem. Přívěsek je vhodnou módní ozdobou jemného stříbrného řetízku.


Moderní stříbrné přívěsky se zirkony

Ke kvalitním stříbrným přívěskům se zirkony patří přívěsky v podobě velkého srdce, malé hvězdičky, úzkého kříže či kytičky nebo motýlka ve stříbrné obrubě. Stříbrné přívěsky s broušenými zirkony větších tvarů velice krásně zaplní a zvýrazní volné místo dekoltu a navíc mu dodají šarmantní a jedinečný vzhled.

srdce stříbrný přívěsek pro ženy
Luxusní velký stříbrný přívěsek tvořený dvěmi srdíčky, z nichž jedno je po celém obvodu osázené čirými zirkony a druhé je hladké. Povrch stříbrného srdíčka je antioxidačně upraven Rhodiem. Ke stříbrnému přívěsku je vhodné zakoupit stříbrný řetízek tvořený silnějšími očky.

Naturshop.cz -  internetový obchod stříbrné přívěsky, drahé kameny a šperky

Veškeré texty a fotografie jsou majetkem Naturshop.cz, jsou chráněny autorským zákonem a ochrannou známkou. Kopírování textů  je bez souhlasu majitele zakázáno.
© Naturshop.cz