Stříbrné přívěsky pro slečny

Stříbrné přívěsky pro mladé slečny

Vhodnými a vkusnými stříbrnými přívěsky pro mladé slečny a školačky jsou přívěsky v oblíbených tvarech zvířat. Stříbrné přívěsky těchto tvarů zajisté ocení a velmi potěší mladé slečny, které mají silný vztah k přírodě a zvířátkům. Tyto přívěsky je vhodné slečnám darovat nejen k narozeninám či svátku, ale také pro radost.

Zajímavé zvířecí tvary stříbrných přívěsků nabízí internetový prodejce Naturshop.cz. K oblíbeným patří stříbrné přívěsky ve tvaru malého či velkého slona. Tyto druhy stříbrných přívěsků jsou duté s velmi dokonalým propracováním chobotu, uší i tlap. Stříbrné přívěsky jsou poměrně těžké a mohutné, proto je vhodné je kombinovat se silnějšími stříbrnými řetízky, na kterých velice krásně vyniknou a navíc vkusně ozdobí ženský dekolt. Stříbrné přívěsky jsou vhodným doplňkem nejen k šatům, ale také ke sportovnímu oblečení.

stříbrný přívěsek slon pro slečny

Dutý stříbrný přívěsek v oblíbeném tvaru mohutného slona. Ke stříbrnému přívěsku je vhodné zakoupit některý ze silnějších stříbrných řetízků.
foto zdroj: Naturshop.cz


Stříbrné přívěsky srdce malé

Dalšími oblíbenými a především originálními stříbrnými přívěsky jsou přívěsky ve tvaru srdcí. V nabídce zmiňovaného internetového obchodu je možné kombinovat a vybírat mezi desítky typů a druhů stříbrných přívěsků v těchto tvarech. Jednoduše propracované stříbrné přívěsky ve tvaru menších vypouklých srdcí mohou posloužit jako dárek pro vaši blízkou kamarádku na důkaz přátelství. Stříbrný přívěsek je vybaven poměrně velkým stříbrným očkem, pomocí kterého je možné stříbrný přívěsek pohodlně upevnit na stříbrný řetízek široký i úzký. Na obou druzích stříbrných řetízků bude malé srdíčko nepřehlédnutelné a okouzlující.

stříbrné srdíčko přívěsek

Jemný stříbrný přívěsek v podobě malého vypouklého srdíčka. Stříbrný přívěsek perfektně ladí se společenským oblečením. V kombinaci se stříbrnými náušnicemi ve tvaru srdíček a stříbrným náramkem s přívěsky ve tvaru srdce bude každá žena a mladá slečna neodolatelně krásná.


Stříbrné přívěsky srdce velké

Nepřehlédnutelné stříbrné přívěsky ve tvaru velkých srdcí v jednoduchém provedení či v provedení s broušenými zirkony velice krásně ladí se širšími stříbrnými řetízky tvořenými velkými oky. Tyto typy stříbrných přívěsků jsou velmi žádanými přívěsky starších žen, které se stále cítí mladě a krásně. Stříbrné přívěsky tvaru srdce osázené broušenými čirými zirkony s imitací klíčové dírky, stříbrný přívěsek velké srdce s čirými broušenými zirkony s dírkou na jedné straně srdce, která slouží k provlečení stříbrného řetízku či velký stříbrný přívěsek ve tvaru srdce s menším srdíčkem uprostřed jsou vkusným a velice módním ženským doplňkem.

přívěsek srdce ze stříbra

Atypický přívěsek stříbrné srdce ve velmi originálním provedení. Levá strana srdce je lesklá hladká, pravá strana obsahuje atypické motivy. Přívěsek má klasické stříbrné očko na zavěšení stříbrného řetízku.

Naturshop.cz -  internetový obchod stříbrné přívěsky, drahé kameny a šperky

Veškeré texty a fotografie jsou majetkem Naturshop.cz, jsou chráněny autorským zákonem a ochrannou známkou. Kopírování textů  je bez souhlasu majitele zakázáno.
© Naturshop.cz