Stříbrné přívěsky pro ženy

Stříbrné přívěsky pro elegantní ženy

Do kategorie elegantních stříbrných přívěsků pro ženy zaručeně patří stříbrné přívěsky zdobené broušenými zirkony ve všech barvách a odstínech, avšak elegantní ženy dávají přednost spíše čirým zirkonům. Na stříbrných přívěscích vypadají nenápadně, avšak velice elegantně a božsky. Stříbrné přívěsky s čirými zirkony v záři slunce či v denní světle ukáží svou opravdovou krásu barev a neobyčejnou eleganci. Stříbrné přívěsky se vyrábějí v mnoha velikostech, rozmanitých tvarech a především v barevném provedení jednotlivých zirkonů.

stříbrný přívěsek kapička

Elegantní přívěsek čirý zirkon ve tvaru kapky, který je na vrchní části zasazen do stříbrného úchytu. Elegantní čirý zirkon zaručuje nekonečný lesk a luxusní vzhled každé ženy. Stříbrný přívěsek je vhodné zavěsit na slabý kulatý stříbrný řetízek.


Stříbrné přívěsky v elegantním tvaru kříže

Velice vkusnými a elegantními tvary stříbrných přívěsků se v dnešní době staly přívěsky ve tvaru kříže. Tyto stříbrné přívěsky jsou jako šperky pro ženy vyráběny v mnoha velikostech, šířkách a celkovému způsobu provedení přívěsku. Hitem letošní doby jsou stříbrné přívěsky osázené broušenými zirkony, které jsou krásným a vkusným doplňkem slabých stříbrných řetízků. Některé stříbrné přívěsky ve tvaru kříže jsou v klasických délkách jednotlivých stran, některé kříže mají strany moderně rozšířené, přesto nejpopulárnějšími jsou velké kříže s atypickými stranami. Broušené zirkony jsou na stříbrných přívěscích zasázené po celé délce všech stan, některé kříže mají pouze jeden elegantní zirkon ve středu.

stříbrný kříž s kameny

Překrásný elegantní stříbrný přívěsek ve tvaru velkého kříže, který je tvořen šesti velkými čirými zirkony. Jednotlivé zirkony jsou uchyceny ve stříbrné obrubě. Ozdobou stříbrného přívěsku je poměrně velké stříbrné očko, které slouží k protažení slabého stříbrného řetízku.


Stříbrný přívěsek s barevným broušeným zirkonem

Dalšími žádanými elegantními stříbrnými přívěsky jsou přívěsky v jednoduchém provedení s jedním broušeným zirkonem růžové barvy. Broušené zirkony bývají na těchto typech stříbrných přívěsků zasazeny na hranách nebo uprostřed přívěsku. Barevné broušené zirkony jsou ozdobou celého přívěsku, kterému dodávají originální vzhled a nekonečný lesk.

stříbrný přívěsek pro ženy

Luxusní stříbrný přívěsek s velkým čtvercovým broušeným zirkonem růžové barvy na spodní straně přívěsku patří k velice vkusným ženským přívěskům. Stříbrný přívěsek je zajímavý nejen zirkonem, ale také svým tvarem, který tvoří plochá stříbrná destička se zahnutým koncem. Konec destičky slouží jako závěsné očko pro stříbrný řetízek.

Naturshop.cz -  internetový obchod stříbrné přívěsky, drahé kameny a šperky

Veškeré texty a fotografie jsou majetkem Naturshop.cz, jsou chráněny autorským zákonem a ochrannou známkou. Kopírování textů  je bez souhlasu majitele zakázáno.
© Naturshop.cz